KARTLI ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

Kapı Geçiş Sistemleri

KARTLI ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

Temaslı/Temassız Kartlar

Kontak ve kontaksız çip türleri ile günümüz ödeme esaslarını oluşturan temaslı ve temassız teknolojilerinde geliştirilen yazılımlar ile Türkiye’de temaslı/temassız ödemeye yön veren projelere büyük destek sağlayan Turk Finansal Teknoloji, yaratıcı ve ar-ge konusunda uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Kartın üretiminden kişiselleştirilme süreçlerinin tümüne hakim ekibi ile çipli kart çözümlerinde profesyonel hizmet standartlarını yakalamış, müşteri odaklı çözümler sunmaktadır.

Bankamatik Kartları (Debit)

Ödeme yöntemi sağlayıcılarının standartları, bankamatik kartlarının ülke içindeki veya dışındaki tüm ATM'lerde ve POS terminallerinde kullanılmasına izin verir.

Turk Finansal Teknoloji Bankamatik Kartı Yönetim Sistemi, bankacılık sistemleriyle güvenli ve hızlı olarak bağlantı kurma yeteneğine sahiptir. Sistem, müşteriye maksimum fayda ve güvenlik sağlayan EMV çipli bankamatik kartı da dahil olmak üzere en yeni teknolojileri desteklemektedir.

Bankamatik Kartı Yönetim Çözümlerimiz; bankalar, BDDK ve PCI/DSS tarafından getirilen güncel düzenlemelere uygundur.

Ön Ödemeli Kartlar (Prepaid)

Turk Finansal Teknoloji; yüklenen tutar kadar harcama imkanı prensibi ile çalışan ön ödemeli kart sistemleri alanındaki tecrübeleri ile tüm sürecin kurgulanması, tasarlanması ve dış entegrasyonların hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.  

Ülke genelinde halen aktif çalışan ön ödemeli kart sistemleri ile; 380 bin kullanıcı sayısı ile 35 milyonu geçen başarılı işlem sayısı bulunmaktadır.

  • Temel Ön Ödemeli Kart İşlemleri
  • Para Harcama (Temaslı, Temassız)
  • Para Yükleme (ATM, Kiosk, Şube,Mobil)
  • Atm’de Kullanım (Para Çekme, Yatırma)
  • Pos Harcamaları (Harcama ve Yükleme)
  • Para Transferi (Mevcut Hesap > IBAN, Kredi Kartı, Havale)